Jak kupić toner do drukarki?

Jak kupić dobry toner do drukarki?To pytanie zadaje sobie wiele osób. Co jest ważne? Na co należy koniecznie zwrócić uwagę? Gdzie kupić tonery do drukarek? Na te wszystkie pytania odpowie poniższy artykuł.

Tonery do drukarek, nie tusze…

Przede wszystkim należy zdecydowanie podkreślić, że tonery do drukarek to nie to samo, co tusze. Oczywiście funkcję spełniają one taką samą, jednakże tonery dedykowane są do drukarek laserowych, zaś tusze do atramentowych!

Jaki rodzaj toneru?

A jaki toner musimy wybrać? Taki, który będzie pasował do naszej drukarki. Innymi słowy, aby znaleźć odpowiednie tonery do drukarek potrzebujemy albo numeru toneru albo modelu drukarki.

Jakość i wydajność

Następnie warto zwrócić uwagę na jakość i wydajność produktów, jakie chcemy zakupić. Dobrze jest nie patrzeć tylko i wyłącznie na opis producenta, lecz również spojrzeć na komentarze innych użytkowników danego tonera. Musimy także odpowiedzieć sobie na pytanie – co się dla nas liczy bardziej. Czy jest to jakość wydruku, czy ilość wydrukowanych stron. Pomocna jest wiedza, że producenci podają zazwyczaj wydajność obliczoną dla stron zadrukowanych w 5%. Jeśli zatem np. często drukujemy obrazki, to wydajność rzeczywista będzie niższa!

Wejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej: http://drox.pl

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.