Toner Tn 1090 do drukarek laserowych

Brother TN-1090 to oryginalny, czarny toner do monochromatycznych drukarek laserowych, stworzony przede wszystkim do współpracy z modelami DCP-1622WE, DCP-1623WE oraz HL-1222WE i HL-1223WE. Opisywany toner marki Brother gwarantuje wysoką jakość podczas każdego wydruku. 

Specyfika tonerów Brother TN

Producent toneru TN-1090 opisuje, iż produkowane przez nich wkłady są przetestowane i dzięki temu oferują niezawodność, dzięki której użytkownik może zaoszczędzić pieniądze oraz czas jednocześnie przy niskiej ilości odpadów drukarskich. Równocześnie dzięki użytkowaniu oryginalnego toneru Brother TN-1090 urządzenie drukujące jest lepiej chronione na zewnątrz i wewnątrz. Produkt zapewnia również wydruk czystych dokumentów o wysokiej jakości.

Czarny toner TN-1090 firmy Brother jest w stanie pozwolić na wydruk aż tysiąca pięciuset stron zgodnie ze standardem ISO/IEC 19752 – liczba ta robi wrażenie i jest to zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny. Jest tak również dlatego, że parametry (to jest kształt, rozmiar oraz kolor) cząstek tonera działają w taki sposób, aby stworzyć możliwie najbardziej wyraźny, intensywny i ostry wydruk o wysokiej rozdzielczości.

toner brother tn-1090

Produkty do użytku domowego i biura

Oryginalny toner marki Brother użytkowany z urządzeniami marki Brother gwarantuje pełen profesjonalizm podczas użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo. Jednocześnie dzięki korzystaniu z takiego zestawu oszczędzamy wiele papieru. Toner Brother TN-1090 to również profesjonalny wygląd (nowoczesne matowe wykończenie) oraz barwnik zapobiegający blaknięciu, co utrzymuje wydrukowane dokumenty w możliwie jak najlepszym stanie przez bardzo długi czas. 

Producent Brother oferuje również utylizację własnych tonerów, w tym TN-1090, bez żadnych dodatkowych kosztów, oferując bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów. Dzięki temu pomagają oni w zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.