Przyjemne z pożytecznym na konferencji

konferencje firmowe w KrakowieFirmowe spotkania warto organizować w miejscu do tego przeznaczonym. Zyskamy dzięki temu większe zaangażowanie całej grupy jak i stosowne przerwy w miłym otoczeniu. Prestiż jest przyjemny dla oka, a wiedza zdobyta w czasie konferencji jest szybciej przyswajana.

Konferencje Kraków

W tym mieście czas i życie biegną niemalże tak samo jak w stolicy. Powstają dzięki temu coraz to bardziej unowocześniane miejsca, które świetnie spiszą się w czasie trwania sesji. Spójrzmy jednak bliżej na to, co wybrane miejsce powinno posiadać. Są to podstawy:

  • sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy,
  • klimatyzacja,
  • dostęp do internetu,
  • zaciemniające rolety.

a także dodatki umilające dany pobyt:

  • możliwość organizacji lunchu, obiadu czy kolacji na miejscu lub w restauracji,
  • kompetentna obsługa sprzętu,
  • mównica i scena,
  • zakwaterowanie uczestników.

Doskonałe zestawienie

Na hasło „konferencja Kraków” – wielu zaproszonych ucieszy się od razu, wiedząc, że jest to miejsce doskonałe nie tylko do zdobywania niezbędnej wiedzy, ale także stworzenie swoistego klimatu w wolnym czasie. Wędrówki po starym mieście będą niezapomniane, wyjście wieczorem na miasto bezcenne. Taki relaks a zarówno praca przydadzą się każdemu, kto chce zobaczyć Kraków i w nim urządzić biznesowe spotkanie z klasą samą w sobie. Taki rezultat jest możliwy w wielu hotelach, ośrodkach do tego przeznaczonych. Piękny pobyt niezastąpiony, a doradztwo poszczególnych miejsc przyda się tym, którzy chcą się upewnić co do konkretnych oczekiwań.

Szkolenia językowe dla pracowników. Dlaczego warto je organizować?

Jak zmotywować swoich pracowników do zwiększenia swoich kompetencji w zakresie języków obcych? To problem, z którym zmaga się wielu pracodawców. Często nasza kadra świetnie posługuje się angielskim, ale ma braki, jeśli chodzi o słownictwo specjalistyczne, albo nie wykazuje inicjatywy nauczenia się kolejnego, dodatkowego języka obcego. Okazuje się, że prostym i skutecznym sposobem, żeby zachęcić pracowników do nauki są językowe szkolenia w firmie.

Szkolenia językowe sposobem motywowania pracowników

Jeśli chcemy zachęcić pracowników do nauki języków obcych, najskuteczniejszą metodą jest zorganizowanie kursów w firmie. Praktyka pokazuje, że te przynoszą szybkie efekty: pracownicy chętnie uczestniczą w lekcjach, zwiększają swoje kompetencje, a co za tym idzie, lepiej radzą sobie w pracy, a więc zysk ma również pracodawca.

Jak zorganizować szkolenia językowe dla pracowników?

Co zrobić, żeby w naszej firmie odbywały się kursy językowe – na przykład specjalistycznego angielskiego czy francuskiego? Wystarczy zwrócić się do szkoły językowej czy ośrodka szkoleniowego, które ma taką usługę w swojej ofercie. Lektor we wskazanym terminie będzie przyjeżdżał do firmy i prowadził kursy dla grupy naszych pracowników.

Kiedy warto wybrać się do doradcy personalnego?

doradca personalnyDoradca personalny to osoba, do której powinniśmy udać się, kiedy znajdujemy się na życiowym rozdrożu i nie wiemy, w którą stronę podążyć. Czego powinniśmy oczekiwać od dobrego doradcy personalnego?

Pytania

Doradca personalny nie da nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Może zrobić coś znacznie lepszego, mianowicie wskaże nam te pytania, które powinniśmy zadać sobie sami. Często są to kwestie, na które sami nie zwrócilibyśmy uwagi, a które mogą mieć fundamentalny wpływ na nasze życie. Dlaczego skończyliśmy akurat takie studia? Jakie były nasze marzenia 10 lat temu?

Prognozy rynku

Doradca personalny powinien wiedzieć, przed jakimi wyzwaniami swoi obecnie rynek pracy. Jakie zawody są przyszłościowe, a które już w odwrocie? Pomoże zweryfikować plany, często zestawiając je z realnymi szansami na rynku pracy.

Umiejętności miękkie

Korzystając z pomocy doradcy personalnego, możemy liczyć na wskazówki dotyczące naszej powierzchowności i tego, jak należy zachować się w określonych sytuacjach, na przykład w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Warto wiedzieć, że nie ma tu uniwersalnego kodu. Inaczej wygląda rekrutacja w banku, a inaczej w agencji reklamowej. Doradca personalny powinien przygotować swojego klienta na każdą, nawet najbardziej ekstremalną sytuację. Jak znaleźć dobrego doradcę? Najlepiej zapoznać się z opiniami, których w internecie nie brakuje.