Jak zorganizować dobrą i niedrogą imprezę firmową w Krakowie?

Imprezy firmowe to od wielu lat jeden ze skuteczniejszych sposobów na integrowanie pracowników. W Polsce takie eventy urządza się przede wszystkim z okazji świąt czy karnawału.

Imprezy firmowe – tak czy nie?

integracja pracowników to super pomysłCzasami pojawia się opinia, że integracyjna impreza firmowa (tutaj) jest swego rodzaju obowiązkiem dla pracowników. Dlatego też coraz częściej firmy z atrakcjami wychodzą poza budynek firmy. Dużym zainteresowaniem cieszą się np. imprezy tematyczne. Zresztą pomysłów jest znacznie więcej. Kluczem do sukcesu jest zainteresowanie pracowników i ich zaskoczenie. Wiele firm obecnie stawia na współpracę z agencjami, które profesjonalnie zajmują się organizacją wszelkiego rodzaju eventów. Tak naprawdę nawet zorganizowanie imprezy dla kilkunastu osób może być sporym wyzwaniem organizacyjnym.

Agencja czy dział marketingu?

W wielu firmach organizacją eventów dla pracowników zajmują się pracownicy z działu marketingu. To oni zajmują się znalezieniem podwykonawców, itd. Jednak z uwagi, że nie mają w tym względzie doświadczenia skutek bywa różny i czasami rozczarowujący. Całościowy koszt organizacji imprezy nie zawsze jest też mniejszy, gdyż profesjonalne agencje z uwagi na wieloletnie doświadczenie posiadają w wielu miejscach zniżki i rabaty. Najważniejszym elementem, który decyduje jednak o powodzeniu imprezy jest jej temat przewodni czy styl w jakim jest urządzona. Warto dopasować to do zainteresowań, wieku czy płci pracowników. Nie każdy chętnie wybierze się na paintball czy jazdę gokartami. Czasami lepszym rozwiązaniem jest elegancki bankiet. Także i w tym względzie rada służą specjaliści z agencji eventowych.

Jak efektywnie zintegrować zespół?

Imprezy firmowe w wielu przedsiębiorstwach to już tradycja. Pracownicy z niecierpliwością czekają na okres, w którym będą mogli wspólnie wyjechać i podczas zabawy lepiej się poznać na neutralnym dla wszystkich gruncie. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji mówiących o tym, jak zorganizować idealną imprezę firmową.

profesjonalna agencja eventowa

Plenerowa impreza firmowa

Moda na imprezy firmowe, jak większość popularnych eventów See4business, przyszła do nas z zachodu. Zazwyczaj tego typu akcje cieszą się ogromną popularnością i dużym uznaniem wśród pracowników przedsiębiorstwa. Pozwalają ludziom zbliżyć się do siebie, lepiej poznać i odpocząć od codziennych obowiązków i rutynowych zadań. Dodatkowo wyjazd na integrację może być również formą docenienia pracownika i podziękowania za jego wkład i zaangażowanie w rozwój firmy. Przede wszystkim może to być jednak wspaniała forma motywowania pracowników do jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Agencja eventowa

Impreza firmowa, aby była ciekawa musi być odpowiednio zorganizowana. Oczywiście można ją zaplanować samemu, jednak warto skorzystać z pomocy profesjonalnych agencji świadczących tego typu usługi. Specjalna załoga zajmie się obsługą naszego eventu od A do Z. Zadba o odpowiednią oprawę wizualną, zapewni wyżywienie oraz różnego rodzaju atrakcje. Ciekawym i modnym ostatnio pomysłem są gry typu paintball, jazda na skuterach śnieżnych, quadach czy zjazdy wyczynowe na linie. Wszystko odpowiednio przygotowanie zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i atrakcyjności samej imprezy.

Planujesz organizację eventu firmowego? Miejmy nadzieję, że powyższy poradnik pomoże Ci w wyborze najwłaściwszej imprezy lub agencji eventowej.

Jak obozy językowe motywują do pracy?

Obecnie większość firm zdaje sobie już sprawę z tego, jak ważne jest ich podejście do pracowników. Odpowiednia motywacja, zapewnianie rozwoju oraz miłej atmosfery w pracy to podstawa, aby pracownicy byli wydajni i po prostu dobrze pracowali.

Obozy językowe motywacją do pracy

Niewątpliwie, jednym ze sposobów na zwiększenie motywacji do pracy jest obóz językowy. Oczywiście, obozy językowe dla pracowników mają również praktyczne znaczenie, gdyż zwiększają ich kompetencje, nie mniej jednak, nie tylko dlatego są organizowane. W jaki sposób obozy tego typu wpływają na motywację?

Jeśli pracodawca organizuje obóz, oznacza to dla pracownika, ze dba o jego rozwój. Automatycznie, pracownik chce się więc odwdzięczyć i zaczyna pracować z większym zaangażowanie. Ponadto, czasami pracodawca stwierdza, że dla pracowników obozy językowe organizowane będą tylko wtedy, jeśli będą oni osiągać dobre wynik iw pracy. Niewątpliwie, motywuje to do pracy, gdyż dzisiaj każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest język. Wiele osób, jeśli pracodawca nie organizuje kursów ani obozów językowych  zapisuje się na nie po godzinach. Obozy językowe dla pracowników (np. takie www.glossa.pl/glossa_s2/obozy+jezykowe ) są więc często wręcz formą wynagrodzenia, którą pracownicy bardzo doceniają,