Kasetka na pieniądze – czym kierować się przy zakupie?

Zakup kasetki na pieniądze jest świetnym wyborem w przypadku, gdy trzymamy część gotówki w domu lub biurze. Stanowi ona podstawowe wyposażenie większości przedsiębiorstw, które chcą w jak najbezpieczniejszy sposób przechowywać swoje utargi. W przypadku kupna kasetki bardzo ważne jest bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. 

Kasetka na pieniądze, czy sejf elektroniczny?

Kasetki na pieniądze https://biurwa.pl/sejfy-i-kasetki-na-pieniadze są świetnym wyborem dla przedsiębiorstw, które na bieżąco wpłacają swoje utargi do banku oraz w przypadku, gdy sięga się do niej często w ciągu dnia. Jest to również zabezpieczenie przed przypadkowym ujrzeniem kodu przez osobę niepożądaną, tak jak może to mieć miejsce, gdy wykorzystuje się sejfy na pieniądze. 

Gdy zdecydujemy się na kasetkę na pieniądze jedynym zmartwieniem jest klucz, który wystarczy trzymać przy sobie. 

Sejfy na pieniądze będą, więc świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które rzadko jest opróżniają, a trzymany w nich utarg jest stosunkowo duży. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kasetki na pieniądze?

Oczywistym kryterium jest rozmiar – powinien on być nieco większy niż potrzebny. 

Kasetka powinna również posiadać bezpieczny zamek, ciężki do złamania. Warto zdecydować się na renomowane marki, które dają gwarancję na swoje produkty. 

Na rynku dostępne są kasetki, które umożliwiają zamontowanie jej na stałe do mebli lub np. podłogi – warto zastanowić się czy taka opcja nie jest nam potrzebna.

Ostatnią cechą jest trwałość – z reguły kasetki na pieniądze malowane proszkowo wykazują większą odporność niż te lakierowane. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.